poniedziałek, 29 maja, 2023

Lato i ciepłe dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu – nie ma co do tego wątpliwości. Przebywanie na dworze pozwala nam na zregenerowanie sił, dotlenienie organizmu, rozruszanie mięśni i stawów. Aby móc korzystać z dobrodziejstw natury każdego dnia warto odpowiednio zaaranżować nasz taras lub też ogród. Odrobina pracy sprawi, że miejsca te zmienią się nie do poznania! Co wybrać, by stworzyć oazę spokoju?

Meble: klasyka czy nowoczesność?

Ile klientów, tyle gustów – wie o tym każdy producent mebli outdoorowych. Poszukując wymarzonego kompletu ogrodowego dajmy sobie nieco czasu i nie kupujmy pod wpływem chwili. Zwracajmy uwagę przede wszystkim na materiały: muszą być one wysoko odporne na zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie. Drugim aspektem jest oczywiście estetyka – meble ogrodowe muszą cieszyć nasze oczy. Wiele uwagi przykłada się także do tego, aby meble były odpowiednio profilowane i dawały odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Wybieramy funkcjonalny parasol ogrodowy

Parasole ogrodowe widać coraz częściej na tarasach, balkonach czy w ogrodach – jesteśmy świadomi nie tylko ich zalet, ale również faktu, jak bardzo mogą nas chronić przed silnym promieniowaniem UV. Czarny parasol ogrodowy  to zdecydowanie jeden z najczęściej wybieranych modeli: stonowane kolory oraz wysoka jakość wykonania to tylko niektóre z licznych zalet takiego produktu. Nowoczesne parasole odznacza zastosowanie wysokiej jakości tworzyw, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Stelaże parasoli wykonywane są z antykorozyjnego aluminium zabezpieczonego przed wilgocią. Czasze parasoli wykonywane są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie i pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie gwarantuje, że czasza ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i przed niespodziewanym deszczem.

Tags: ,
https://luxuryartcinema.pl https://merikotka.com https://www.gama-sklep.com.pl/a/520-kuchnia-w-bieli-i-drewnie