sobota, 20 kwietnia, 2024

Usługa taka jak co-packing jest obecnie bardzo popularna i chętnie wybierana przez wiele firm na świecie. Można korzystać z niej także w Polsce.

Coraz więcej firm zleca usługi na zewnątrz, korzystając z ofert outsourcingowych. Jednym z takich przykładów jest co-packing, czyli pakowanie usługowe. Na czym dokładnie polega co-packing i jakie niesie ze sobą korzyści?

Co-packing – co to jest?

Pod pojęciem takim jak co-packing czy też co packing znajduje się usługa, która odnosi się do przepakowywania i odpowiedniego przygotowania towarów do dalszej dystrybucji.

Do klienta towary najczęściej dostarczane są w dużych, zbiorczych opakowaniach. Przez co packing można następnie odpowiednio je rozdzielić i przyszykować do dalszej dystrybucji.

W ramach usługi co-packingu dostępne są prace takie jak:

• rozładowanie towaru – z użyciem maszyn lub ręcznie
• pakowanie towarów w opakowania jednostkowe albo zbiorcze
• etykietowanie – umieszczanie na opakowaniach odpowiednich etykiet
• łączenie produktów, na przykład z użyciem folii termokurczliwych
• przygotowywanie zestawów, na przykład multipaków, zestawów świątecznych, promocyjnych

Jakie korzyści niesie ze sobą usługa co-packingu?
Aktualnie pakowanie usługowe jest bardzo popularną usługą, która jest chętnie wybierana przez wiele firm na całym świecie – w tym także w Polsce.

Główną korzyścią jest oszczędność kosztów związanych z przygotowaniem towarów do dalszej dystrybucji. Co-packing pozwala uzyskanie oszczędności na wielu poziomach – firma nie musi zatrudniać pracowników, posiadać własnego magazynu oraz maszyn.

Dla klienta zlecającego co packing usługa ta oferuje również mniejsze ryzyko związane z prowadzeniem działalności.

Wybierając pakowanie usługowe, firma może również uzyskać optymalną terminowość dostaw produktów, także w okresach przedświątecznych oraz w innych terminach, gdy punktualność jest kluczowa.

Jak skorzystać z co-packingu?
Usługa taka jak co packing jest obecnie dostępna na terenie całego kraju w dużych oraz w mniejszych centrach logistycznych, dystrybucyjnych oraz w magazynach.

Z aktualnymi ofertami pakowania usługowego można bliżej zapoznać się przez internet, bezpośrednio na stronach firm, które zajmują się co-packingiem oraz świadczą powiązaną z nim obsługę.

Tags: ,
Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft Loftowy metalowy hoker barowy https://radiopoznan.fm/informacje/materialy-sponsorowane/jak-wybrac-dobre-ubezpieczenie-samochodu