czwartek, 20 czerwca, 2024

Organizujesz wesele, urodziny, studniówkę, event a może imprezę firmową? Nie masz pomysłu na rozrywkę, która zintegruje i zaangażuje całe towarzystwo? Ta atrakcja na pewno Ciebie zainteresuje. Fotobudka to świetny i oryginalny pomysł na rozkręcenie gości i zabawę dla każdego – niezależnie od wieku i charakteru imprezy. Dlaczego? Oto odpowiedź.

Jak to działa?

Fotobudka posiada lustro lub ekran, który wyposażony jest w aparat fotograficzny, który robi zdjęcia w kilka sekund i od razu je drukuje. Dodatkowo, każda fotobudka śląsk w swoim asortymencie ma wiele rekwizytów takich jak: kolorowe peruki, maski, kapelusze, usta, wąsy czy tabliczki z zabawnymi napisami. Dzięki temu zdjęcia są wyjątkowe, kolorowe, oryginalne i bardzo dobrej jakości. Fotobudka nie ma ograniczeń. Można robić nieskończoną ilość zdjęć w różnorodnych przebraniach i pozycjach.

Indywidualna pamiątka

W przypadku wesela, studniówki czy urodzin, organizatorzy mogą wybrać tło do zdjęć i napis, który ma znajdować się na każdym, wydrukowanym zdjęciu. Może to być data ślubu, data urodzin lub podziękowanie gościom za ich przybycie. To świetna pamiątka zarówno dla samych obdarowanych, jak i organizatorów. Para młoda, przy fotobudce może zostać album – by goście wklejali zdjęcia wraz z dedykacją dla młodych.

Ceny

Ceny fotobudek kształtują się od kilkuset złotych do około kilku tysięcy, w zależności od wybranego pakietu. Dostępne są pakiety: 2,3 czy nawet 5 godzinne. Możliwe jest również wynajęcie fotobudki na całą noc. Ponadto, składa się na cenę również między innymi: dojazd, ilość osób biorących udział w imprezie, termin itp. Obsługa fotobudki śląsk to zazwyczaj tylko jedna osoba, która koordynuje jej prawidłową pracę. Możliwe jest również wynajęcie fotobudki samoobsługowej. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk.

Inwestycja warta uwagi

Dlaczego tak wiele osób nie wyobraża już sobie imprezy bez tej atrakcji? Widziałeś, kiedyś swoją babcię w dużych różowych okularach i w czerwonym nosie? A może dziadek ubrał kiedyś koronę? A może twój szef przestanie być taki poważny w różowej peruce i z zakręconymi wąsami? Fotobudka śląsk to świetny sposób, by wyluzować się i zaszaleć – zdjęcia to uwiecznią.

Fotobudka śląsk to atrakcja dość popularna, dlatego jeśli myślisz o jej wynajęciu – nie czekaj długo i skontaktuj się z firmą. Bez względu na rodzaj imprezy, świetnie wkomponuje się w klimat i zaangażuje do zabawy mnóstwo osób. To atrakcja, która nie wymaga szczególnego udziału organizatorów. Wystarczy rewelacyjny humor uczestników i dobra zabawa jest gwarantowana. Zdjęcia mogą stanowić świetną pamiątkę na lata.

Tags: ,
zobacz https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ zobacz wiecje