czwartek, 25 lipca, 2024

Z czym kojarzą nam się domy drewniane pod klucz? Jak można by opisać wygląd takich budynków? Wiele osób na pewno przywoła w swoich myślach w pierwszej kolejności urocze domki znajdujące się na zboczach gór obsypanych śniegiem.

Nowoczesne domy drewniane pod klucz

Skojarzenie na pewno jest prawidłowe, ponieważ w górach znaleźć można wiele takich domów o niepowtarzalnym charakterze. Jednak nie można powiedzieć, że tylko takie mamy domy drewniane pod klucz. Trzeba otworzyć swój umysł jeszcze szerzej na nowe propozycje znajdujące się na rynku budowlanym, dzięki czemu ujrzymy domy drewniane o nowoczesnej, geometrycznej bryle z płaskim dachem i wielkimi oknami. Tego rodzaju domy to nie tylko dobra, górska propozycja, ale również świetna koncepcja architektoniczna do wielkich, nowoczesnych miast. Jeżeli tylko wszystko zostanie odpowiednio zaprojektowane, to żaden dom drewniany nie będzie różnił się od innych.

Gotowe domy z prefabrykatów

Domy drewniane pod klucz nie wyróżniają się wyglądem od domów tradycyjnych – murowanych, jeżeli wybierzemy tylko odpowiednie ocieplenie oraz późniejsze tynkowanie. Prosta bryła nie wyróżniająca się wieloma ozdobnikami w kolorze białym, szarym, kremowym, itd., którą codziennie podziwiamy mijając ją po drodze może być domem drewnianym, którego koszt finansowy jest o wiele mniejszy i bardziej korzystniejszy. Ogromną zaletą tych domów jest fakt, że można je zaprojektować według naszych potrzeb – od prostej i kompaktowej bryły po domy w stylu “folkowym – górskim”. 

Tags: ,
Sejf do kampera przyczepy na wymiar https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/