czwartek, 25 lipca, 2024

Jakiego mebla nie może zabraknąć w ogrodzie miłośnika odpoczynku na świeżym powietrzu? Oczywiście stołu! To właśnie duży stół sprawia, że zwyczajne otoczenie domu staje się tętniącym życiem centrum spotkań z najbliższymi. Jeśli na Twoim tarasie brakuje wygodnego stołu, to najwyższa pora na zmiany! Jaki model sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Sprawdź!

Aluminiowy stół na taras

Szukasz mebla, który będzie solidny, a jednocześnie subtelny? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię stół na taras wykonany z aluminium. W katalogach dobrych producentów znajdziesz ciekawe modele o prostym kształcie pozbawionym zbędnych ozdobników. Co ważne, wysokogatunkowe aluminium jest w pełni odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Aby mebel był maksymalnie praktyczny, wybierz model z rozkładanym blatem. Na szczególną uwagę zasługują modele wzmacniane szkłem hartowanym, które doskonale radzi sobie z gorącymi i ciężkimi naczyniami.

Ponadczasowa klasyka – stół z drewna i lekkie krzesła na taras

Jeśli bardziej niż nowoczesny minimalizm cenisz ponadczasowe rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody, z pewnością zainteresują Cię stoły wykonane z drewna. Jeśli nie chcesz, aby wiosenne przymrozki albo promieniowanie UV naruszyły powierzchnię mebla, wybierz model zbudowany z trwałych gatunków. Surowcem, który celująco zdaje egzamin w nawet najbardziej wymagających warunkach jest drewno tekowe. Teczyna – drzewo, z którego pozyskuje się drewno tekowe – bogata jest w substancje oleiste i kwasy krzemowe, dzięki którym meble nie nasiąkają wodą i odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zestawiając ze sobą imponujący, duży drewniany stół i krzesła na taras z lekkiego materiału (na przykład aluminium), tworzysz na zewnątrz niebanalną kompozycję.

Tags: , , ,
https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/