czwartek, 20 czerwca, 2024

Wypoczynek blisko natury nie musi oznaczać wyjazdu za miasto – strefę relaksu możemy zaprojektować w przydomowym ogrodzie, jak również na tarasie czy nawet na balkonie. Przede wszystkim warto postawić na funkcjonalne meble ogrodowe – leżaki to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych produktów do ogrodu, na taras czy na balkon. Jak są tworzone?

Trwałe meble ogrodowe – leżaki wykonane z technorattanu

Współcześnie meble ogrodowe zachwycają nie tylko szerokim wyborem elementów, ale również kolorami czy trwałością. Bez trudu znajdziemy kolekcje technorattanowe, ale też tworzone z siatek syntetycznych o gęstym splocie. Zwracajmy uwagę na trwałość, kupując meble ogrodowe – leżaki tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Leżanki technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże – dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcje takie są zabezpieczone prze działaniem korozji, odkształcaniem. Niska waga aluminium kolosalnie wpływa na łatwość w podnoszeniu czy przenoszeniu mebla. Okrycie leżaka wykonane jest z plecionki syntetycznej, której nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. Leżaki technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co możliwe jest wybranie mebla dopasowanego do istniejącej już aranżacji i innych mebli, takich jak sofa ogrodowa.

Funkcjonalne meble ogrodowe – leżaki z możliwością regulacji

Wybierajmy praktyczne meble ogrodowe – leżaki dają wiele możliwości odpoczynku! Dzięki regulowanym zagłówkom leżak pozwala na wygodne czytanie książki, popijanie kawy, opalanie czy nawet drzemanie. Atutem są również podłokietniki. Wiele modeli posiada również niewielkie kółka, które pozwalają na wygodniejszy transport leżaka z miejsca na miejsce.

 

Tags: ,
zobacz wiecje zobacz wiecje https://podlasie24.pl/blok-promocyjny/jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodowe-przewodnik-dla-poczatkujacych-20240429140745