czwartek, 25 lipca, 2024

Często zdarza się, że niezauważalny dla otoczenia detal dla jego posiadacza może być źródłem wielkiego dyskomfortu i braku pewności siebie. Jednym z takich defektów mogą być niesymetryczne, wąskie albo słabo zaznaczone usta. Jak pozbyć się kompleksów? Sprawdź!

„Nowe” usta w piętnaście minut

Chcąc poczuć się lepiej we własnej skórze, próbujemy różnych metod – ukrywamy twarz pod warstwą makijażu, stosujemy maseczki i błyszczyki, które według zapewnień producenta mają uwydatnić wargi albo zamawiamy dziwaczne przedmioty ze sklepów internetowych. Niestety, żaden z tych środków nie zagwarantuje nam zadowalającego, a przede wszystkim trwałego efektu.

Odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą w długotrwały i widoczny sposób powiększyć swoje usta, jest medycyna estetyczna. Nowoczesne zabiegi wykonywane przez lekarzy polegają na iniekcyjnej aplikacji w wybrane miejsca wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Substancja naturalnego pochodzenia nie wywołuje reakcji alergicznych, dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Podczas trwającej niespełna pół godziny wizyty w gabinecie, lekarz może w bezbolesny sposób nie tylko zwiększyć objętość czerwieni wargowej, ale również zredukować asymetrię i dysproporcję w obrębie ust, podkreślić łuk Kupidyna, zaznaczyć kontur ust, podnieść opadające kąciki, a nawet zredukować drobne zmarszczki w dolnej części twarzy.

Powiększanie ust w Katowicach – gdzie?

Aby cieszyć się w pełni satysfakcjonującymi rezultatami kuracji, należy oddać się w ręce doświadczonego i cenionego lekarza. Mieszkańcy Śląska szczególnie polecają powiększanie ust w gabinecie medycynę estetycznej Filine w Katowicach. Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, przystępne ceny i miła atmosfera sprawiają, że gabinet cieszy się uznaniem najbardziej wymagających pacjentów.

Tags: , ,
zobacz wiecje https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/