poniedziałek, 27 maja, 2024

Najważniejszą częścią tarasu niewątpliwie są meble. To właśnie one wnoszą do ogrodu funkcjonalność oraz wartość estetyczną. Jakie modele królują teraz na modnych tarasach? Sprawdź!

 

Nowoczesne tarasy i technorattan

Deszcz, śnieg, promieniowanie UV, skrajne temperatury… Meble ogrodowe codziennie narażone są na kontakt z czynnikami, które mogą osłabić ich strukturę. Co więcej, utrzymanie mebli w dobrej kondycji wymaga od gospodarzy stosowania szczególnych zabezpieczeń oraz impregnacji. Czy musi tak być? Niekoniecznie! Architekci projektujący nowoczesne tarasy coraz częściej w sercu aranżacji umieszczają meble z technorattanu – wysokiej klasy wyposażenie, które za nic ma sobie pogodowe niedogodności. Wybierając komplet wyplatany z syntetycznej plecionki, nie musisz przejmować się uciążliwą pielęgnacją. Jedyne, co musisz zrobić, aby meble prezentowały się nienagannie, to raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię mokrą ściereczką!

 

Meble ogrodowe w nowej odsłonie

Jeszcze do niedawna większość z nas wyposażała swoje ogrody i balkony w komplety składające się ze stołu i krzeseł, ławki albo klasyczne, podłużne huśtawki. Dzisiaj producenci wyposażenia outdoorowego proponują nam znacznie więcej! Zanim zaczniesz wybierać krzesła na taras, warto zapoznać się z ofertą niebanalnych mebli, które wniosą do ogrodu zupełnie nową jakość. Absolutnymi bestsellerami stały się w ostatnich sezonach luksusowe kanapy o modułowej budowie, głębokie fotele z miękkimi poduszkami i designerskie huśtawki w formie zabudowanych kokonów. Obawiasz się, że tapicerowane meble nie zdadzą egzaminu w wymagającym, zewnętrznym środowisku? Możesz odłożyć troski na bok! Nowoczesne meble posiadają tapicerki wykonane z mocnych tkanin impregnowanych teflonem, który nie chłonie wody ani zanieczyszczeń.

 

 

Tags: ,
Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 20665 bytes received
https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/ zobacz zobacz