sobota, 20 kwietnia, 2024

Ogromnym problemem dla ludzi jest transport żywności. Z trudnością jest uniknąć uszkodzeń jedzenia podczas podróży, takich jak choćby stracenie świeżości. Nieodpowiedzialne przewożenie pokarmów może wiązać się z ryzykiem pogorszenia zdrowia osób po ich spożyciu. Mimo spodziewanej się trudności w technice przewożenia jedzenia, sposób okazuje się bardzo łatwy. Otóż to palety higieniczne z firmy Schoeller Allibert potrafią nam zaoferować wspaniałe praktyczne udogodnienie w transporcie żywności.

PLASTIKOWE PALETY HIGIENICZNE

Firma Schoeller Allibert, będąca jednym z globalnych liderów rynku opakowań spożywczych, proponuje klientom palety plastikowe higieniczne. Są to palety wywołujące uśmiech na twarzach klientów, a zarazem mające korzystny wpływ na środowisko. Charakteryzuje ich duża praktyczność, co daje wygodę dla klienta w transporcie produktów. Główni przedstawiciele tych palet to paleta higieniczna H1 oraz Maestro.

PALETA H1

Paletę H1 zaczęto sprzedawać w 2016 roku. Mimo to już zaczęła zachwycać swoją jakością. Jest bardzo trwała co jest proporcjonalne do jej długości żywota. Jest to paleta spełniająca wszystkie formy w transporcie żywności. Dzięki temu przewożenie w niej produktów jest w pełni bezpieczne. Jej konstrukcja oferuje pełne bezpieczeństwo przy stawianiu palet na sobie, gdyż jest zaopatrzona w 7 mm boczną obręcz. Obręcz zwiększa bezpieczeństwo transportu i stabilność konstrukcji przy stawianiu palet na sobie. Dodatkowo posiada ażurową konstrukcję, dzięki której możliwa jest wentylacja, chłodzenie, schnięcie. Także dzięki temu paleta ma dosyć małą wagę, bo zaledwie 18 kg. Jest to stosunkowo mało z powierzchnią i ilością produktów do przeniesienia. Kolejnym pozytywem H1 jest jego niska temperatura zamarzania, bo wynosi aż -20 stopni Celsjusza.

PALETA Maestro

Paletę Maestro zaczęto sprzedawać od 2004 roku. Dzięki delikatnej, antypoślizgowej powierzchni jest stabilna, co świetnie odzwierciedla się w przenoszeniu różnych rodzajów ładunków takich jak plastikowe pojemniki. Jej wymiary istnieją w dwóch konfiguracjach. Są to następujące wymiary: 1200 x 1000 mm oraz 1200 x 800 mm. Obie konfiguracje posiadają obręcz, dzięki której palety ofiarują większe bezpieczeństwo przewożonych produktów. Maestro posiada bardzo delikatną powierzchnię. Ta pozytywna cecha bardzo ułatwia zmywanie ich. Dlatego utrzymanie czystości tych palet jest bardzo proste.

Tags: , ,
https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://bezpiecznapodroz.org/2024/03/03/ubezpieczenie-samochodu-w-podrozy-zagranicznej-co-musisz-wiedziec/