piątek, 24 marca, 2023

W poszukiwaniu atrakcyjnych miejsc na wakacyjny urlop nie sposób pominąć piękne Podhale. Miejsce to od lat cenione jest przez miłośników przyrody i gór. Dla wielu Podhale kojarzy się również z zimową stolicą Polski, czyli Zakopanem. Jak zaplanować pobyt w tych okolicach, aby faktycznie odpocząć?

Czy omijać Zakopane?

Zakopane na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się diametralnie. Z niewielkiej, górskiej miejscowości uzdrowiskowej stało się miastem pełnym reklam, dużych hoteli, wysokich cen i hałasu. Znalezienie tu noclegu w rozsądnej cenie graniczy z cudem – wielokrotnie również zdarza się, że oferowane pokoje są o bardzo niskim standardzie, przez co czujemy się oszukani.
Jeśli nie chcemy spędzać nocy w Zakopanem i przepłacać warto spróbować znaleźć nocleg w innym mieście, położonym niedaleko. Dobrym pomysłem jest zainteresowanie się Bukowiną Tatrzańską, w której ceny są nie tylko niższe, ale również możemy liczyć na więcej spokoju. Bukowina słynie z term oraz licznych wyciągów narciarskich. Latem warto skorzystać ze szlaków pieszych i poznać okolicę.

Nocleg w Bukowinie – na co zwracać uwagę?

Szukając idealnego noclegu pamiętajmy nie tylko o możliwości wyżywienia, ale i o prywatnym parkingu, gdzie bezpiecznie będziemy mogli pozostawić nasz samochód. Wśród licznych propozycji wyróżnia się willamajerczyk.com. Pensjonat ten zapewni nam komfort, wygodę oraz atrakcyjne ceny.

Tags: ,
https://bhtm.org/okna-grafitowe-trendy-w-architekturze/ https://unspoken.pl/brazowa-odznaka-jezdziecka-czym-jest-i-kto-moze-sie-o-nia-ubiegac/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/523-kuchnia-biala-z-drewnem-i-wyspa