czwartek, 20 czerwca, 2024

Planowanie wakacji w okresie zimowym to spory przejaw przezorności. Właśnie w okresie stycznia i lutego pojawiają się pierwsze oferty typu first minute, które znacząco odbiegają ceną od regularnych wycieczek. Warto z nich skorzystać i zaplanować nasze wakacyjne wojaże już dzisiaj!

Co zaoferuje nam touroperator?

Wycieczki z biurami podróży cieszą się niesłabnącą popularnością – wynika to przede wszystkim z faktu, że jako uczestnicy nie musimy martwić się praktycznie o nic. W biurze podróży wybieramy kierunek, rodzaj wycieczki, wpłacamy zadatek. Wyjazdy wakacyjne to zorganizowane wczasy, podczas których o nasz komfort i bezpieczeństwo dba pilot czy rezydent biura podróży będący w sezonie na miejscu docelowym. Jako turyści zostajemy zakwaterowani do konkretnego hotelu, możemy korzystać z bufetów, etc. W cenie wyjazdu wliczone jest również ubezpieczenie, jednak warto zainteresować się jego wielkością – często okazuje się, że biura podróży nie oferują nam wysokiej jakości ubezpieczeń, co w sytuacji kryzysowej może okazać się bardzo problematyczne.

Ubezpieczenie turystyczne we własnym zakresie

Doskonałym pomysłem na ubezpieczenie życia i zdrowia podczas zagranicznych wyjazdów są ubezpieczenia turystyczne, oferowane przez topowe towarzystwa ubezpieczeniowe. Chcąc wybrać najlepszą opcję koniecznie sprawdźmy wyszukiwarkę punkta.pl. która pozwoli na szybkie znalezienie najlepszych ofert. Wpisując kilka danych (kraj destynacji, czas pobytu, wiek ubezpieczonego) dowiemy się, w jaki sposób możemy ubezpieczyć się przed kosztami leczenia, transportem, akcją ratowniczą. Kupując ubezpieczenie pamiętajmy o tym, aby podczas wyjazdu mieć przy sobie (np. w portfelu) numer naszej polisy oraz numer telefonu do naszego ubezpieczyciela – dzięki temu szybko uzyskamy pomoc w razie wypadku.

Tags: ,
zobacz https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft