czwartek, 20 czerwca, 2024

Nawet osoby, które nigdy nie interesowały się aranżacją wnętrz, z pewnością spotkały się z opinią, że trudno o bardziej oryginalne płytki ścienne niż te, które pochodzą z Hiszpanii. Płytki hiszpańskie przez długi czas można jednak było spotkać w Polsce jedynie okazjonalnie.

Nic więc dziwnego, że zaczęto zaliczać je do rozwiązań, o których każdy słyszał, a jednocześnie których niemal nikt nie widział. Dziś, gdy pojawiają się one w coraz większej ilości polskich sklepów, można w końcu przekonać się, jak bardzo są nietypowe, a trudno o kolekcje, które oddają tę ich cechę lepiej niż te, które oferuje hiszpańska firma Dune.

Kolekcja dune shapes origami nie należy być może do najtańszych, zachwyca jednak nawet osoby wyjątkowo wymagające. Pokazuje, jak fantastyczne rezultaty może przynieść zabawa kształtami i kolorami i jak nietypowe aranżacje można tworzyć na ścianach. Docenić wypada jednak również to, że mówimy o płytkach odpornych na uszkodzenia, wytrzymałych i znakomicie radzących sobie z zabrudzeniami.

 

 

 

Tags: ,
zobacz wiecje zobacz zobacz