poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasza twarz to nasza najlepsza wizytówka – jej wygląd świadczy nie tylko o naszym zdrowiu, ale i samopoczuciu. Czy wiesz, jak wiele czynników wpływa na stan skóry? Nasza dieta, poziom nawodnienia, ale również używki, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie słoneczne – wszystko to wpływa na wygląd skóry i może powodować jej przedwczesne starzenie. Jak przywrócić skórze młodość i nadać jej blasku?

Zabiegi laserowe – co warto o nich wiedzieć?

Jednym z najczęściej rekomendowanych i stosowanych sposobów na przywrócenie skórze blasku jest zastosowanie nowoczesnych laserów w gabinetach lekarskich i kosmetycznych. Lasery emitują wiązki światła o określonej długości fali – taka wiązka może penetrować skórę na określonej głębokości, trafiając precyzyjnie w wybrany punkt. Działanie lasera polega na tworzeniu mikrouszkodzeń w obrębie danej tkanki – poprzez takie działanie mobilizowane są procesy regeneracyjne organizmu, w miejscu uszkodzonym rozpoczyna się przyspieszona produkcja kolagenu i regeneracja naskórka. Poprzez zastosowanie laserów frakcyjnych możliwa jest skuteczna walka nie tylko ze zmarszczkami, ale też z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami. Laser frakcyjny CO2 sprawi, że nasza skóra odzyska blask i wspaniały wygląd, a my sami poczujemy się znacznie młodziej.

Czy zabiegi laserowe wymagają specjalistycznego przygotowania?

Zabiegi laserowe uważane są za wysoce bezpieczne, jednak musimy być przygotowani na dokładny wywiad lekarski. Podczas wywiadu konieczne będzie wykluczenie takich przeciwwskazań jak ciąża, karmienie piersią, nowotwory, zmiany skórne o podłożu bakteryjnym czy wirusowym, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry. Zabiegi laserowe wykonuje się często przy pomocy znieczulenia miejscowego.

Tags: ,
https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ zobacz wiecje live url