poniedziałek, 27 maja, 2024

Skuteczny marketing jest niezbędny dla sukcesu każdej organizacji. W rzeczywistości każdy, kto oferuje produkt lub usługę, korzysta z pomysłów, rodzących się w głowie marketologa w swoim zespole. Często nauczany jako moduł uzupełniający do stopnia biznesowego, ale obecnie zdarza się, że marketing jest nauczany na uniwersytetach jako samodzielny kierunek na studiach. Czy kiedykolwiek interesowałeś się jakąś kampanią reklamowej i myślałeś, że możesz zrobić to lepiej? Regularnie ekscytujesz się najnowszymi innowacjami na mediach społecznościowych? Czy jesteś dumny ze swoich silnych umiejętności komunikacyjnych, szczególnie jeśli chodzi o perswazję? Studia marketingowe mogą być dla Ciebie! Z przyjemnością przedstawiamy kilka wrocławskich uczelni, które umożliwią Ci realizację tego kierunku!  Jeżeli jednak nie znajdziesz tam potrzebnej uczelni – zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki portalu http://www.uczelnie.pl/

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Na kierunku Zarządzanie można wybrać specjalizację o nazwie Marketing i social media. Studia odbywają się w trybie zarówno dziennym, jak i nocnym. Wraz ze wzrostem konkurencji między firmami, wzrasta zapotrzebowanie na profesjonalne działania marketingowe, które są podstawą dla funkcjonowania wielu prosperujących firm. Specjaliści ds. marketingu i socialmediów powinni wykazywać się odpowiednią, specjalistyczną wiedzą, a także kreatywnością. Całe szczęście na tej specjalizacji zdobędziesz pożądane umiejętności, głównie z zakresu zasad zarządzania projektami marketingowymi, projektowania kampanii reklamowych i public relations, analizy konkurencji i badań marketingowych, utrzymywania relacji z mediami oraz podstawy prawa prasowego oraz zarządzania relacjami z klientami, projektami z zakresu komunikacji, także projektami w marketingu internetowym i mobilnym.

 

Dolnośląska Szkoła Wyższa

DSW oferuje kierunek Media design i marketing wizerunkowy na studiach I stopnia (licencjackich). Studia kształcą studentów szczególnie pod kierunkiem analizy wielkich ilości danych, projektowania aplikacji mobilnych i webowych, kreowania wizerunku i tworzenia zawartości w mediach społecznościowych, wizualizacji danych. Kierunek jest nowością w DSW, co sprawia, że obecnie oferuje się tylko jedną specjalizację: Marketing internetowy i media mobilne. Niestety nie ma jeszcze studiów II stopnia.

 

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Nowoczesny Marketing i PR to studia podyplomowe dla absolwentów studiów magisterskich. Program obejmuje łącznie 160 godzin i pomaga zdobyć niezbędną wiedzę na temat rządzących obecnie narzędzi marketingowych i PR. Zdobyte kompetencje Ci pracę, jako marketologowi w wielu aspektach, zarówno przy działalności gospodarczej oraz budowaniu startupu. Podczas dwóch semestrów będziesz miał do czynienia z wykładowcami WSH ze świetną wiedzą teoretyczną oraz specjalistami Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Pragniesz spożytkować swoją kreatywność? Wybierz studia marketologiczne i rozwijaj swoją pasję!

Tags: , , ,
Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 20665 bytes received
https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ Dębowa konsola do przedpokoju loft https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/