poniedziałek, 29 maja, 2023

Od dawien dawna meble ogrodowe wykonuje się z naturalnego tworzywa jakim jest rattan, ponieważ odznaczającego się wyjątkowo eleganckim designem. Mimo, że bardzo wiele osób ceni je za ich właściwości, to nie są jednak one kompletnie bez wad. Niestety naturalny rattan często nie wytrzymuje próby czasu oraz negatywnego wpływu działania czynników atmosferycznych. Alternatywą dla niego jest materiał zwany technorattanem. Jest to tworzywo stworzone na podstawie naturalnego rattanu.

Meble ogrodowe z technorattanu bardzo dobrze sobie radzą ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Są one w pełni odporne na działanie wilgoci. Nawet silny deszcz nie jest w stanie uszkodzić ich struktury. Można je trzymać na zewnątrz cały rok, nie musząc ich chować na czas zimy oraz jesieni, ponieważ poradzą sobie z silnymi mrozami, o ile będą wcześniej odpowiednio zabezpieczone.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje bogaty wybór mebli ogrodowych wykonanych najwyższej jakości technorattanu, rattanu oraz aluminium. Znajdziemy tam całe zestawy mebli ogrodowych, jak i poszczególne elementy, dzięki którym możemy sami skompletować swój zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.

Tags: ,
Kuchnia vintage https://ogwnetrza.pl https://fip.org.pl