czwartek, 20 czerwca, 2024

Od lat popularnością cieszą się płytki ceramiczne. Chętnie wybieramy je, gdy wykańczamy kuchnię czy łazienkę. W sprzedaży już od dłuższego czasu dostępne są płytki od włoskich producentów. Włoskie płytki są nie tylko synonimem elegancji. Uważane są również za płytki o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości. W polskich sklepach można bez trudu kupić płytki od różnych włoskich producentów, w tym także od firmy Novabell.

Ten renomowany włoski producent oferuje między innymi płytki imitujące drewniane deski podłogowe. Novabell esp cognac to drewnopodobne płytki gresowe o wymiarach 30 x 120 cm. Należące do kolekcji My Space płytki włoskiego producenta są mrozoodporne. Oznacza to, że można nimi wykończyć również taras czy balkon. Płytki wyprodukowane zostały z gresu, ich powierzchnia jest szkliwiona. Płytki z łatwością będzie można utrzymać w czystości. Imitujące deski podłogowe płytki Novabell My Space Cognac utrzymane są w tonacji kolorystycznej do złudzenia przypominającej naturalny kolor drewna.

 

Tags: ,
https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/