poniedziałek, 27 maja, 2024

Płytki ceramiczne to materiał wyjątkowo często wybierany do wykańczania ścian i podłóg. Osoby, które dzisiaj planują wykorzystać je jako materiał dekoracyjny mają do wyboru mnóstwo możliwości. Obecnie dostępne płytki to różnorodność kolorów, wzorów, wielkości i faktur. Do tych, które wybierane są od kilku lat wyjątkowo często zaliczyć można płytki pochodzące od hiszpańskich producentów. Na szczególną uwagę zasługują płytki, których producentem jest firma Dune.

Oferuje ona między innymi płytki z kolekcji Origami. Dune shapes origami to płytki typowo ścienne. Struktura tych płytek należy do jednych z najbardziej ciekawych. W kolekcji dostępne są płytki o wymiarach 25 x 25 cm. Firma oferuje płytki w różnych tonacjach kolorystycznych, między innymi białe. Struktura płytek z kolekcji origami przypomina złożoną, a następnie rozłożoną karetkę papieru. Nazwa nawiązuje do japońskiej sztuki składania papieru. Aby kupić te niezwykle interesujące płytki, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Można je kupić w e-sklepie.

 

Tags: ,
Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 20665 bytes received
https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/