sobota, 20 kwietnia, 2024

Jeżeli komuś leży na sercu dobro naszej planety oraz dba o ekologię, to jak najczęściej powinien korzystać z toreb papierowych lub bawełnianych. Koszt wyprodukowania tych drugich jest duży. Warto więc zamówić torby papierowe dla swojej firmy cechujące się wysoką wytrzymałością.

induplo.pl – torby, pudełka i opakowania papierowe

Jedną z firm, które już od 2002 roku zajmują się produkowaniem takich toreb jest induplo.pl. Jest to firma, która ma swoją siedzibę w Warszawie. Bez problemu w szybkim tempie realizują jednak zamówienia wszystkich firm znajdujących się na terenie całej Polski. Ich głównym zadaniem jest produkcja i handel torbami, pudełkami i opakowaniami papierowymi. In Duplo to grupa kreatywnych ludzi, która nadzoruje proces produkcyjny i wysyłkowy biorąc na siebie kompletną odpowiedzialność. Wszelkie zastrzeżenia klientów są rozpatrywane w bardzo szybkim czasie. Realizując zamówienia In Duplo zawsze dopasowuje się do potrzeb swoich klientów.

Najlepsza oferta dla firm

In Duplo jest w stanie przygotować najlepszą ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie, która pozwoli na zaproponowanie opakowań wysokiej jakości w różnych rozmiarach z nadrukiem lub bez. Klient ma do wyboru torebki i opakowania małe oraz średnich i dużych rozmiarów. Można również zamówić u nich specjalne pudełka w dowolnym kształcie, jak np. renifer świąteczny, gdzie można ukryć drobne upominki dla pracowników i wiernych klientów. Papierowe opakowania są modne i bezpieczne, dlatego warto zadbać o ich obecność w swojej firmie.

 

Tags: ,
Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft Loftowy metalowy hoker barowy Nowoczesny metalowy kwietnik stojący