sobota, 20 kwietnia, 2024

Nie musimy wyjeżdżać za miasto, aby odpocząć wśród zieleni – idealnym miejscem na taki relaks jest nasz ogród. Wystarczy trochę pracy i cierpliwości, aby zwykły ogród zmienić w miejsce dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Jakie meble i dodatki wybrać, aby przestrzeń ta była chętnie odwiedzana przez naszych domowników?

Postaw na trwałość i elegancję

Pierwszym elementem, który kupujemy do ogrodu czy na taras są meble outdoorowe. Zwróćmy uwagę na olbrzymi wybór, który oferują nam producenci – meble dzisiaj tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Nowoczesne komplety meblowe zachwycają ciekawym designem, kolorystyką, funkcjonalnością. Jednymi z najchętniej wybieranych są meble technorattanowe, które cenione są przez Polaków od lat. Meble technorattanowe są wysoce trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Włókno technorattanowe to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które nie chłonie brudu, a jego czyszczenie nie sprawia żadnego problemu. Stelaże mebli technorattanowych wykonywane są z lekkiego aluminium zabezpieczonego przed wilgocią i odkształcaniem. Meble technorattanowe sprawdzą się idealnie zarówno w ogrodach, jak i na tarasach.

Grill w ogrodzie – jak go zorganizować?

W okresie lata nie ma nic przyjemniejszego niż posiłek pod chmurką. Często zastanawiamy się co wybrać: grill gazowy czy węglowy? W przypadku grillów gazowych emitują one znacznie mniej dymu, który mógłby wpłynąć negatywnie na atmosferę przy stole. Podczas grillowania na grillach gazowych możemy samodzielnie regulować wysokość płomienia pod produktami i decydować o stopniu przysmażenia. Grill pozwoli nam przygotować wcześniej zamarynowane mięso, szaszłyki, ryby, odpowiednio przygotowane warzywa, kukurydze.

Tags: ,
live url Metalowy stojak na papier toaletowy loft Industrialna konsola z półką do przedpokoju