poniedziałek, 27 maja, 2024

Rattan i technorattan różnią się od siebie diametralnie, chociaż dla wielu podobieństwo nazw jest bardzo mylące. Szukając idealnych mebli do ogrodu czy na taras warto jednak wziąć pod uwagę oba te tworzywa. Czym się różnią? Jak o nie dbać? Czy na długo będą cieszyć nasze oczy?

Meble rattanowe – powrót do natury!

Rattan znany jest ludzkości od dawna – z pnączy tej azjatyckiej rośliny wyplatano dawniej przedmioty codziennego użytku, później: ekskluzywne meble, które trafiały do zamożnych domów w Europie. Dzisiaj meble rattanowe to prawdziwie luksusowa ozdoba każdego tarasu czy ogrodu. Eleganckie, pełne wdzięku i plecione w sposób trwały sprawiają, że wypoczynek w ogrodzie nabiera zupełnie nowego znaczenia. Zestawy rattanowe znajdziemy w ofercie topowych producentów. Meble takie warto zakupić razem z pokrowcami, które pozwolą uchronić je przed silnymi opadami czy zmiennymi warunkami atmosferycznymi poza sezonem. Zestawy rattanowe do ogrodu sprawią, że stanie się on naszym ulubionym miejscem do odpoczynku.

Zestawy technorattanowe – elegancja na długie lata!

Technorattan jest tworzywem stworzonym niejako do zastępowania naturalnych pnączy rattanowych i ochrony naturalnego środowiska. Włókno to jest syntetyczne, posiada nieporowatą strukturę, przez co brud nie wnika do wnętrza, a utrzymanie mebla w czystości jest formalnością. Włókno technorattanowe jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury. Nadmierne promieniowanie słoneczne nie powoduje odbarwiania tworzywa, przez co meble na długi czas zachowują piękny kolor. Zestawy mebli technorattanowych umieszczone są w dużych kolekcjach, w których znajdziemy takie elementy jak stoły i stoliki kawowe, fotele, krzesła, wygodne sofy, fotele wiszące w formie kokonów, leżanki.

Tags: , , ,
Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 20665 bytes received
https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ zobacz https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/