niedziela, 25 września, 2022

Odpoczynek blisko natury i na świeżym powietrzu to najlepsza opcja na spędzanie letnich popołudni. Wystarczy stół z krzesłami na taras i nieco roślin, aby całkowicie zmienić wygląd naszego tarasu czy balkonu. Dzisiaj producenci oferują nam wiele interesujących propozycji meblowych – komplety ogrodowe zaskoczą nas wspaniałym designem oraz świetnymi parametrami technicznymi.

Meble dopasowane do potrzeb – stół z krzesłami na taras

Niewielka przestrzeń balkonu czy tarasu sprawia, że znacznie uważniej musimy dobierać meble ogrodowe na takie przestrzenie. Stół z krzesłami na taras może okazać się strzałem w dziesiątkę! Komplet składający 2-3 krzeseł oraz stolika kawowego to idealne rozwiązanie na małej przestrzeni. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się technorattanowy stół z krzesłami na taras – technorattan ceniony jest przede wszystkim przez swoje parametry techniczne, ale i wygląd. Do złudzenia przypomina on naturalny rotang! Syntetyczne włókno technorattanowe jest wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieniowania UV. Stelaże tworzone są z malowanego proszkowo aluminium, przez co same meble są niezwykle lekkie.

W okresie jesieni i zimy warto stosować pokrowce ogrodowe, które pozwolą na znaczne przedłużenie żywotności naszych mebli ogrodowych. Pokrowce znajdziemy w sklepach outdoorowych, często są one dedykowane dla konkretnych mebli.

Parasol ogrodowy na tarasie

Chcąc podnieść nasz komfort podczas wypoczynku na tarasie warto pomyśleć o kupnie parasola ogrodowego. Taki parasol zapewni nam cień w czasie najbardziej upalnych dni. Parasole posiadają kilka punktów regulacji oraz ruchome czasze – mogą być one odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Czasze parasoli tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem co oznacza, że są one również zabezpieczone przed wilgocią.

Tags: ,
Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 18428 bytes received
https://vinnvinn.org/zestawy-mebli-do-sypialni-w-stylu-shabby-chic/ https://tyxynk.com/nowoczesne-meble-do-sypialni-trendy/ https://tyxynk.com/jesc-zdrowiej-czy-to-mozliwe/