poniedziałek, 27 maja, 2024

Uwielbiasz napawać się widokiem własnego ogrodu i zacisznej okolicy z perspektywy tarasu? Sezon na odpoczynek w ogrodzie nie musi kończyć się wraz z nadejściem jesieni. Dzięki nowoczesnym urządzeniom grzewczym możesz przedłużyć sezon ogrodowy o kilka miesięcy. Co warto wiedzieć o promiennikach gazowych? Sprawdź!

Praktyczne ogrzewanie na taras i balkon

Promienniki gazowe to bezprzewodowe urządzenia, które subtelnie rozświetlają przestrzeń oraz podnoszą temperaturę powietrza. Zasilane są gazem z butli umieszczonej w podstawie konstrukcji. Aby szybko podnieść temperaturę powietrza w promieniu kilku metrów, wystarczy przekręcić pokrętło. Przyjemne ciepło będzie odczuwane natychmiast po uruchomieniu sprzętu. Promienniki gazowe nie wytwarzają gryzącego dymu ani iskier. Mogą być używane na wolnym powietrzu, a także w dobrze wentylowanych ogrodach zimowych i namiotach eventowych. Wiatr czy opady nie zakłócają ich pracy.

System przyjazny planecie i portfelowi

Promienniki gazowe generują bardzo niskie koszty utrzymania. Wyposażone w eko-palniki modele zapewniają efektywne grzanie przy minimalnym zużyciu energii. Co ważne, urządzenia są przyjazne planecie.

Vulkan – postaw na jakość

Poszukiwania wyposażenia na swój taras zacznij od przejrzenia oferty prezentowanej na stronie Vulkan.pl. Ceniony polski producent oferuje szeroki wybór promienników w formie parasoli grzewczych i efektownych gablot, w których pali się „ognisko”. Sprzęt producenta wyposażony jest w czułe systemy bezpieczeństwa, przede wszystkim wyłącznik przechyłu. Zanim urządzenia trafią do sprzedaży, poddawane są ścisłym kontrolom.

Tags: ,
Błąd RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 20665 bytes received
Dębowa konsola do przedpokoju loft https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ zobacz