czwartek, 20 czerwca, 2024

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z klientką decydującą się na makijaż permanentny pierwszy raz, czy też z taką, która ponawia zabieg, nie możemy zapominać o tym, jak ważne są kwestie związane z jej bezpieczeństwem. Troska o klientkę jest tak samo ważna jak ta, która dotyczy efektu końcowego zabiegu, warto więc mieć świadomość tego, że już po jego wykonaniu otrzyma się określone zalecenia, do których naprawdę warto się stosować.

Już po wykonaniu makijażu najczęściej podaje się maść łagodzącą i specjalny preparat dezynfekujący skórę. Należy je stosować zgodnie z zaleceniami osoby wykonującej makijaż permanentny w Gliwicach po to, aby proces gojenia się skóry wypadł możliwie jak najlepiej. Pierwszy tydzień po zabiegu nie wymaga od nas całkowitej zmiany dotychczasowego trybu życia, warto jednak zastanowić się nad tym, czy przez ten czas nie zrezygnować z sauny i basenu. Warto też pamiętać, że higiena w miejscu pigmentacji powinna być wzmocniona, a skóra – jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie, chroniona przed dostępem promieni słonecznych.

Tags: ,
Stolik pomocniczy do kanapy loft http://polskaniezwykla.pl/promowane/brak-ubezpieczenia-samochodu--ryzyka-i-konsekwencje-prawne zobacz wiecje