czwartek, 20 czerwca, 2024

Tarasy coraz częściej wykorzystywane są również jesienią – wykorzystanie tego miejsca na odpoczynek czy popołudniową herbatę to świetny sposób na relaks, odpoczynek od pracy. Wiele osób martwi się, czy jesień nie okaże się zbyt kapryśna pogodowo. My zapewniamy, że odpowiednio dobrane dodatki pozwolą nam cieszyć się tarasem jeszcze przez kilka tygodni!

Meble to podstawa!

Inspiracji na taras szukać najlepiej u samych producentów mebli. Zaprezentują nam oni interesujące aranżacje dla małych i dużych tarasów, jak również ogrodów. Bez względu na to, czy nasz taras jest duży czy mały, jego umeblowanie powinno być dla nas najważniejsze. Wśród licznych kolekcji mebli wyróżniają się meble aluminiowe i technorattanowe.

Aluminium i technorattan uznawane są za wysoko odporne materiały – nie odkształcają się, są odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem brudu i wilgoci, silne promieniowanie słoneczne nie sprawia, że tracą kolor czy matowieją. Włókna technorattanowe posiadają nieporowatą strukturę, przez co ich czyszczenie nie sprawia żadnego problemu.

Meble technorattanowe i aluminiowe zebrane są w obszernych kolekcjach, z których wybierać możemy takie elementy jak krzesła, fotele, sofy narożne, stoły rozkładane, stoliki kawowe, leżanki i wiele innych. Tak szeroki wybór pozwoli a stworzenie przestrzeń dopasowanej do naszych potrzeb.

Tarasola nie tylko latem!

Aby móc cieszyć się tarasem bez względu na pogodę warto zastanowić się nad wzniesieniem tarasoli przy ścianie budynku. Taka konstrukcja wznoszona jest na profilach aluminiowych, odpowiednio zabezpieczonych przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Decydując się na tarasolę otrzymujemy nie tylko automatycznie rozkładane zadaszenie, ale i możliwość zastosowania przezroczystych paneli bocznych oraz promienników ciepła.

Tags: , , ,
https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ zobacz https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/