piątek, 1 grudnia, 2023

Podczas prowadzenia firmy przewozowej przedsiębiorca ma na głowie ogrom obowiązków. Przede wszystkim musi dbać o rentowność prowadzonej firmy, o jej bezpieczeństwo i stan techniczny wszystkich pojazdów. Samemu bardzo ciężko jest dotrzymać wszystkie te aspekty. Lokalizator i zarządzanie flotą samochodową potrafią pomóc ułatwiając całą pracę. W jaki sposób działa taki system?

 

Lokalizator i zarządzanie flotą samochodową – nowoczesna telematyka

 

Systemy telematyczne zrewolucjonizowały rynek przewoźniczy sprawiając, że zarządzanie firmą przewozową stało się o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zapewniają one wiele zalet spośród których sprawny lokalizator potrafi zadbać o bezpieczeństwo pojazdu jak nikt inny.

 

Lokalizacja GPS pojazdów ciężarowych na mapie jest bardzo ważna. Lokalizator i zarządzanie flotą samochodową bardzo się ze sobą wiążą. W wyniku tego przedsiębiorca może stale dbać o utrzymanie rentowności własnej firmy bez obaw o kradzież swoich drogocennych pojazdów, które najczęściej są już załadowane towarem klienta. W przypadku próby kradzieży lokalizator zainstalowany w systemie telematycznym potrafi w błyskawiczny sposób określić w jakim położeniu aktualnie znajduje się pojazd. Dodatkowo system telematyczny zainstalowany jest w komputerze przez co nie da się go wymontować. Wystarczy wtedy szybko powiadomić lokalną policję, która powinna błyskawicznie zając się odbiciem ciężarówki.

 

Telematyczne raporty dotyczące spalania

 

Zarzadzanie flotą samochodową z systemem telematycznym umożliwia stałą redukcję kosztów i poprawę ekonomii firmy. Jest to związane z ciągłymi raportami systemu telematycznego dotyczącymi spalania paliwa na danej trasie. W przypadku raportu prezentującego zbyt wysoki poziom spalania paliwa można wprowadzić zmiany w firmie bądź zmotywować kierowców do oszczędniejszej jazdy. Z pewnością kierowcy gdy zauważą, że zbyt szarżują, a kierownik firmy ich upomniał w przyszłości będą o wiele bardziej ostrożniejsi. Na zachętę wiele firm oferuje premie dla najoszczędniejszych kierowców, które motywują cały zespół.

Tags: ,
https://fip.org.pl/czy-da-sie-cofnac-lysienie/ https://pimpmipad.pl/ginekologia-estetyczna-kompendium-wiedzy-dla-kazdej-kobiety/ https://datoura.org/jakimi-metodami-mozna-usuwac-zmiany-skorne/