czwartek, 25 lipca, 2024

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych to najlepszy sposób na awans – poprzez liczne szkolenia i kursy możemy nie tylko pertraktować naszą wypłatę i wnioskować o podwyżki, ale i szukać ciekawszych form zatrudnienia. Dzięki licznym kursom i szkoleniom możliwe jest także całkowite przebranżowienie, co znacząco zwiększa nasze szanse na rynku pracy.

Szkolenia online – co powinniśmy o nich wiedzieć?

Kursy i szkolenia na platformach e-learningowych dostępne są dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Oznacza to, że zanim wykupimy interesujące nas szkolenie musimy zapoznać się z regulaminem portalu i go zaakceptować. Szkolenia dostępne są w formie wideo prowadzonych w języku polskim, co znacząco przyspiesza rozumienie omawianego materiału. Same szkolenia to najczęściej kursy związane z obsługa popularnych programów komputerowych wykorzystywanych w polskich firmach: Autocad, Revit, Archicad, kurs Blender, kursy związane z obróbką zdjęć. Szkolenia pogrupowane są zgodnie ze stopniem zaawansowania – to pozwala na wybranie odpowiedniego poziomu szkolenia dla nas.

Platformy e-learningowe – skąd się wzięły?

Początkowo platformy e-learningowe tworzone były dla uczelni wyższych i uniwersytetów – ich zadaniem było udostępnianie studentom materiałów naukowych i ćwiczeń, ale też dawały szansę na skontaktowanie się z wykładowcami. Dzisiaj rola platformy jest znacznie szersza – jest ona dostępna dla każdego, kto pragnie poszerzać wiedzę. Aby skorzystać z materiałów wideo konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik, kolejno wybranie interesujących nas materiałów i zapłacenie za nie. Po zaksięgowaniu płatności wybrane materiały wideo są przypisywane do naszych kont. Istotne jest to, że szkolenia możemy oglądać również offline!

Tags: ,
https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu zobacz wiecje